چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨-
اشاعه و ترویج
گزارش تصویری
نظرسنجی
کدام فعالیت صندوق بیشتر مورد توجه شما بوده است؟

طرح های پژوهشی و فناورانه
پسادکتری
کرسی پژوهشی
ثبت بین المللی اختراع
پژوهانه (گرنت)
تجاری سازی یافته‌های علمی

صفحه اصلی > فراخوان های بین المللی > آلمان > بنیاد پژوهش آلمان (DFG) > فراخوان همکاری DFG 

بر اساس تفاهم نامه همکاری منعقد شده بین صندوق و بنیاد علم آلمان، آن دسته از پژوهشگران ایرانی که با همتایان آلمانی خود ارتباط علمی دارند می توانند با همکاری پژوهشگران آلمانی طرح مشترک تحقیقاتی تعریف نمایند و در صورت تایید و تصویب طرح در کارگروه های صندوق آنرا انجام دهند.

علاوه بر همکاری در زمینه طرح های تحقیقاتی، مراکز علمی و پژوهشگران ایرانی می توانند از پژوهشگران آلمانی برای برگزاری کارگاه مشترک نیز دعوت بعمل آورند. برای اطلاع از نحوه برگزاری کارگاه مشترک لطفا به بخش حمایت از حضور محققان و فناوران خارجی مراجعه فرمایید.

شرایط:

 پژوهشگر ایران باید عضو عیات علمی یکی از دانشگاه ها یا مراکز تحقیقاتی ایران باشند. پیش از ارسال پروپوزال طرح مشترک در قالب همکاری با DFG آلمان، پروپوزال باید توسط همکار مستقر در آلمان به DFG ارسال شود.  تنها پس از آن که تایید دریافت پروپوزال مشترک  توسط DFG به صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور ارسال شود، پژوهشگران ایرانی می توانند پروپوزال خود را از طریق سامانه صندوق جهت داوری ارسال نمایند. پروپوزال هایی که این فرایند را سپری نکرده باشند، مورد داوری قرار نخواهند گرفت.

زمان فراخوان:

جهت تسهیل در انجام طرح های مشترک و برگزاری کارگاه این فراخوان محدوده زمانی مشخصی ندارد و هر دو سازمان در تمام ایام سال آمادگی دارند تا پیشنهادهای طرح و کارگاه مشترک پژوهشگران ایرانی و آلمانی را دریافت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 82161117 تماس گرفته یا به آدرس international@insf.org ایمیل ارسال فرمایید.

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور محفوظ می باشد.insf.org